رویه پرداخت و خرید

فروشگاه آسون تک ، دارای درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان بوده و شرایط پرداختی ایمن و راحت را برای کاربران فراهم نموده است.

ارسال کالا به تبریز:
ارسال کالا درشهر تبریز از طریق پیک صورت می گیرد .

روزهای شنبه تا پنج شنبه :
1- سفارشات تا ساعت 20 ، همانروز ارسال می شود . ( مگر در محصولات خاص ، که ارسال سفارش به روز بعد موکول می شود)
2-سفارشات بعد از ساعت 20 (شنبه تا چهارشنبه) ، یک روز بعد ارسال می شود.

روزهای جمعه و تعطیل و عصر پنجشنبه :
سفارشات ، در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال می شود.


ارسال کالا به سراسر کشور :

روزهای شنبه تا چهارشنبه :
1-سفارشات تا ساعت 13 ، همانروز ارسال می شود
2-سفارشات پس از ساعت 13 ، حداکثر تا 24 ساعت ارسال می شود.

روز پنجشنبه :
1-سفارشات تا ساعت 13 ، همانروز ارسال می شود .
2-سفارشات بعد از ساعت 13 ، شنبه هفته بعد ارسال می شود.

روزهای جمعه و تعطیل :
سفارشات ، در اولین روز کاری پس از تعطیلات ارسال می شود.

1- لطفا قبل از خرید و پرداخت وجه ، از نام ، مدل و قیمت کالای خریداری شده اطمینان حاصل نمایید . در صورت انصراف پس از تکمیل شدن خرید ، عودت وجه ، مشمول زمان خواهد بود.
2- با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت های حمل و نقل، ممکن است در پاره ای از اوقات تحویل سفارشات توسط شرکت های خدمات دهنده با تاخیر انجام شود.
3- در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو و مناسبت های خاص، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه قبلی، صورت نگیرد.
4- روزهای تعطیل، فروشگاه تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی ارسال می گردد.
5- ارسال کالا توسط آسون تک طبق زمانبندی اعلام شده انجام می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به شرکت توزیع کننده کالا (پست و تیپاکس) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارششان با پست یا تیپاکس ارسال می شود، وجود ندارد.
6- سفارشات فقط از طریق همان روش ارسالی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده است، ارسال می شوند. در صورتی که مشتریان تمایل به تغییر روش ارسال داشته باشند، آسون تک قادر به بازگشت وجه هزینه ارسال انتخابی نخواهد بود.
7- در صورتی که موجودی کالا به اتمام رسیده باشد و تا زمان آپدیت مجدد سایت ، سفارشی از کالای مختومه دریافت گردد ، سریعا با خریدار محترم تماس گرفته شده و وجه پرداختی ، به سرعت عودت خواهد شد.

نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما می بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد.
ماموران حمل و نقل اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهند.
تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
فروشگاه اینترنتی آسون تک هر گونه اعلام آسیب دیدگی بعد از زمان تحویل را نخواهد پذیرفت.

از آنجاییکه تمام گوشیهای فروخته شده توسط آسون تک ، دارای 18 ماه گارانتی معتبر شرکتی می باشند ، لذا مسولیت ایراد در گوشیها ، فقط بر عهده شرکت گارانتی کننده بوده و بایستی با آنها تماس گرفته شود. اطلاعات تماس شرکتهای گارانتی کننده بر روی کارت گارانتی و یا وب سایت شرکت گارانتی کننده موجود است .
سایر محصولات اگر فاقد گارانتی باشند ، بایستی حداکثر تا سه روز پس از تحویل کالا ، به اطلاع فروشگاه رسیده و سریعا عودت گردد . پس از این مدت ، مسولیتی متوجه آسون تک نمی باشد.
همچنین در صورتی که ثابت گردد خسارت وارده به محصول از سوی خریدار بوده است، امکان عودت وجه وجود نخواهد داشت.

بازدیدها: 313